Zahradní krby a kuchyně

Zahradní krby a kuchyně

Dnes se již stává zahradní krb součástí každé pergoly nebo části zahrady, která slouží k příjemnému posezení s rodinnou, přáteli nebo jen tak k odpočinku.
Postupně jsou levné betonové grily nahrazovány daleko propracovanějšími zahradními krby a kuchyněmi.

Naše krby vybavené plnohodnotnou udírnou, mohou být doplněny pizza pecí, dřezem, lednicí, vinotékou, výčepním zařízením, plynovým nebo elektrickým spotřebičem.
Naše převážně rodinná firma vznikla již v roce 1997 a již 17 let se snažíme naše výrobky neustále zdokonalovat a plnit různě náročná přání našich zákazníků.

V našem zahradním krbu s udírnou lze udit klobásy, ryby, sýry ale i připravit si své vlastní domácí uzené maso a věřte, že je opravdu obrovský rozdíl.

Topeniště krbů vyrábíme ve dvou rozměrech 60cm (nejrodávanější) a 90cm.Gril 60 cm je dostatečně velký pro grilování až 2 kuřat. Na roštu lze připravit různá masa ryby apod. Ručně kovaný rošt s popelníkem který je standardně dodávaný s krbem, lze osadit pečícím kamenem na otočném rameni, na kterém lze připravit zdravě mnoho chutných pokrmů.

Gril 90 cm, lze využít mimo jiné i ke grilování kýty. Ta se griluje před ohništěm,tuk proto neskapává do žhavého a nedochází tak k jeho přepalování. K zachycení stékajícího tuku slouží žulový kámen s drážkou nebo nerezová odkapová vana.

Všechny naše topeniště vyrábíme s izolovaným dvojpláštěm , tak aby nedocházelo k ohřívání kamene (konstrukce krbu) a tím i jeho případnému poškození. Zahradní krby firmy Kozák, vnikají ve velké míře v součinnosti se zákazníkem, se kterým řešíme prostorové dispozice, vybavení a konečný vzhled každého krbu. Již řadu let spolupracujeme s firmou truhlářství Kastner,tato firma nám vyrábí dřevěná dvířka, lavice, stoly, vinotéky , police a další doplňky k našim krbům. Kombinace kámen-dub působí velice estetickým dojmem.

Náš zahradní krb či kuchyně Vám bude jistě dělat radost mnoho let.