O nás

17 LET ZKUŠENOSTÍ V OBORU

Naše firma působí na trhu již od roku 1997. Hlavním výrobním programem firmy, je výroba umělého kamene ,stavba krbů interiérových tak i zahradních. 

Tento materiál je svým barevným provedením, strukturou a vzhledem jen těžko rozpoznatelný od kamene pravého. Výhodou tohoto materiálu je jeho vyšší odolnost, mrazuvzdornost, nižší nasákavost a příznivá cena. Veškeré výrobky firmy jsou pravidelně podrobovány testům a zkouškám v technickém a zkušebním ústavu stavebním. Materiál je vhodný jak pro venkovní, tak i pro vnitřní využití.

Další velkou výhodou je barevné provedení. Umělý kámen lze probarvit širokou paletou barev a odstínů , dále výroba prvků přímo na míru.

Velkou oblibu si v posledních letech získali krbové stavebnice osazené kvalitními krbovými vložkami od renomovaných výrobců.

Naše firma si získala obrovskou přízeň, zejména díky stavebnicím, které řešíme a spoluvytváříme s budoucím majitelem krbu.

Jen tímto způsobem vytvoříme krb který působí jako by byl „ušit na míru“ do daného interiéru, přesně podle přání zákazníka. Každý krb je originál.

Najdete u nás standardní vzory stavebnic, které jsou jednoduché, jejich montáž zvládne i laik.
Samozřejmostí je zajistit zákazníkovi kompletní vytápění celého domu s nejmodernějšími prvky, jež náš trh nabízí.

K našim dalším výrobkům se řadí také výroba obkladů stěn, fasádních prvků, parapetů zahradní dlažby, zahradního nábytku, balustrád, obloukových tvárnic, květináčů ale i atypických prvků (různé druhy a tvary krycích desek apod.).

Náš sortiment je bohatý, firma reaguje na podněty zákazníků a dokáže přizpůsobit výrobu Vašim požadavkům.